TVP Seriale – polski kanał Telewizji Polskiej, nadający głównie seriale, którego start miał miejsce 6 grudnia 2010 roku o godzinie 6:00.

Specjalista ds Wsparcia Technicznego

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie problemów związanych ze świadczonymi przez Operatora usługami:
    • dostępu do Internetu
    • telewizji cyfrowej
    • telefonii stacjonarnej
  • Wsparcie infolinii technicznej
  • Przygotowanie i konfiguracja urządzeń abonenckich
  • Bieżąca współpraca z serwisem technicznym oraz brygadami monterskimi
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekujemy:

  • Podstawowej wiedzy w zakresie obsługi systemów operacyjnych Windows, Android
  • Umiejętności sprawdzenia adresacji IP i rozróżnienia adresacji prywatnej i publicznej
  • Umiejętności sprawdzenia i konfiguracji połączeń WiFi
  • Umiejętności diagnozy problemów z połączeniami sieciowymi
  • Znajomość zasad funkcjonowania sieci bezprzewodowych w paśmie 2,4GHz i 5GHz
  • Podstawej znajomości obsługi programów biurowych MS Office lub ich odpowiedników
  • Silnej motywacji do pracy i konsekwencji w dążeniu do realizacji celów

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu sieci HFC, Docsis, LAN
  • Doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy

  • Umowę zlecenie lub B2B
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Możliwość uzyskania karty Benefit

Prosimy dopisz nam na CV

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 , ze zm.)”.

Swoją aplikację wyślij na

praca@petrus.com.pl

Promocje: Formularz zamówienia
Oferta: Telewizja HD
Oferta: Internet
Oferta: Telefon Stacjonarny
Oferta: Platforma Telewizyjna Petrus - VoD
Życzenia Wielkanocne